Best sub-machine airsoft gun

Ξεκίνησε από airsoftFTW, 18 Αυγ 2009, 22:40:29 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποιο είναι κατα την γνώμη/πείρα σας το καλύτερο SMG?

H&K MP5
AKS-74u
FN P90
Skorpion
H&K MP7

Predator

Διαλεξα το H&K MP7 και H&K MP5 καθως και τα 2 μ'αρεσουν εμφανισιακα και με βολευουν αρκετα αν και εχω μια ελαφρια αδυναμια στο H&K MP7.

Hornet

Ψηφισα ΗΚ mp5,FN p90 για την ευκολια χρησης τους ειδικα για το p90 που προσωπικα με βολευει απιστευτα και του φοβερου πλεονεκτηματος του να εχει αθορυβο hi cap.Νομιζω οτι αφου τα μπλεξαμε PDW,submachine guns λειπει ενα σημαντικο και ομορφο οπλο,το UZI :o :o :o ;D απιστευτο οπλο...
you'll fire your musket but l'll run you through...

ΓΑΣΤΟΥ

Tι απίστευτο έχει το ούζι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ???
φιλικά κ χωρίς παρεξήγηση΄... ;) :)

Hornet

Ειναι ενα οπλο με ιστορια καποιων δεκαετιων,φημισμενο και αποδεδειγμενα αποτελεσματικο sub-machine gun,αξιοπιστο,επιχειρησιακα πολυ ανετο και βολικο ειδικα για cqb αν και εχει συμβατικη σχεδιαση και επισης κατα την γνωμη μου αποτελει ενα πολυ ομορφο οπλο.Ακομα και το aeg αντιγραφο του ειναι καλο στην κατηγορια του οπως ακουω να λενε στο forum.Τελος,το μονο κακο ειναι οτι εχει περιορισμενη δυνατοτητα αναβαθμισης τοσο το κανονικο οπλο οσο και το aeg αντιγραφο του εξωτερικα,φακο,laser,red dot.Για αυτους τους λογους πιστευω φιλε μου οτι αξιζει να το αναφερουμε και αυτο. :) :) ;)
you'll fire your musket but l'll run you through...

WAR ANGEL

P90 για ολους τους λογους που αναφερθηκαν ποιο πανω αλλα και επειδη αρεσει ... στην γυναικα μου.Παρολα αυτα αν καποια στιγμη μου δωθει η ευκαιρια για ενα ΜP7 ε δεν θα πω και οχι.  8)

Ιστιμπεη

Ψηφισα τα Ρ90 και ΜΡ7 γιατι ανοικουν στην κατηγορια των Ρ.D.W. Ομως προτιμω το ΜΡ7 γιατι ζυγιζει 1,5 κιλα(σε αντιθεση με τα 2,54 του Ρ90)
και γιατι απλως 'αρεσει. ;D ;D ;D

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

ΜP 5 γιατι ειναι οπλο εξεληγμενο με διαφορα ειδη προσαρμογης κ αναλογως τα οικονομικα σου το διαμορφωνεις οπως θες.

Dharry

MP5.Για οσους λογους εχουν προαναφερθει και γιατι (οπως ελεγε μια διαφημιση και θα θυμουνται οι "παλιοι"...)ετσι μας αρεσει...

Frostmeister

Εγω ψηφησα Skorpion...
Με βολευει πολυ λογω μεγεθους (με κλειστο κοντακι ειναι σχεδον σαν πιστολι), και εχω και μια ιδιεταιρη συμπαθεια στα Eastern-Block Arms...  ;D

(Αν υπηρχε σαν επιλογη το Mac-11 θα το εβαζα κι αυτο)
"If it bleeds, I can kill it. If it broke, I can fix it"

queef